مشخصات فردی و زندگینامه
نام:احمد
نام خانوادگی:صادقی
آدرس وب سایت:http://aqaed12.mihanblog.com/
نخصص ها:تفسیر ، کلام ، علوم قرآنی

زندگی نامه

اینجانب احمد صادقی در سال 1361 شمسى در خانواده ای مذهبی در شهر تبریز به دنیا آمدم.
دوره ابتدائی را در تبریز طی نموده و همزمان با آغاز دوره راهنمائی، وارد دارالقرآن استان آذربایجان شرقی شده و مقدمات آموزشی قرآن کریم را در آنجا آموختم و دوره دبیرستان را نیز در رشته علوم تجربی به پایان رساندم.
در سال 1378 وارد حوزه علمیه حضرت ولیعصر (عج) شهرستان تبریز شدم. دوره مقدمات حوزه را در شهر تبریز به اتمام رساندم و از محضر اساتیدی چون آیت الله سید ابوالحسن مولانا، حاج آقا وثوقی، حاج آقا شیخ باقر اعتمادی، حاج آقا شیخ صادق اعتمادی و میرزا طه مستفیذ شدم.
در ادامه وارد حوزه علمیه قم شدم و سطوح عالیه را در سال 1388 به پایان رساندم. در دوره سطح در کلاس اساتیدی چون : آیت الله علم الهدی، حاج آقا فقیهی، حاج آقا صافی گلپایگانی، حاج آقا شاهرودی شرکت نمودم.
بعد از اتمام سطوح عالیه، دوره خارج فقه و اصول را در مؤسسه امام المنتظر(عج) در محضر حاج آقای فقیهی آغاز نمودم و در ادامه در درس خارج استاد محترم حاج آقای عابدی شرکت می کنم و در دوره های کلام (حاج آقای ربانی گلپایگانی) و علم رجال (حاج آقای مسعودی) شرکت نموده ام و نیز یک دوره آموزشی کوتاه مدت آشنایی با دیدگاههای اخلاقی، اعتقادی، تفسیری و فقهی امام خمینی(ره) را در مؤسسه نشر و آثار امام خمینی(ره) به اتمام رسانده ام.
بعد از چند سال شرکت در کلاسهای مختلف در شهر مقدس قم، شروع به فعالیتهای علمی و پژوهشی و اجرایی نمودم و همزمان در دو جا فعالیتم را شروع نمودم، یکی در بخش تبلیغ اینترنتی معاونت تبلیغ حوزه های علمیه به عنوان نویسنده مقالات اعتقادی در محیط وبلاگ و سایت و دیگری بعنوان کارشناس قرآنی در اداره قرآن و حدیث جامعة المصطفی العالمیة بود.
در کنار تحصیل و فعالیتهای علمی و پژوهشی و اجرایی توفیق داشته ام که به فعالیت های تبلیغی نیز بپردازم و در شهرهای مختلف استان آذربایجان شرقی توفیق تبلیغ را داشته ام.